نوران

4 ترند جدید روشنایی در طراحی نورپردازی داخلی سال 2020

امسال با وجود همه‌گیری کرونا بسیاری از نمایشگاه‌های بزرگ روشنایی لغو گردیدند از جمله نمایشگاه‌های بزرگ طراحی نورپردازی داخلی. اما نمایشگاه طراحی و دکوراسیون روشنایی Salone del Mobile توانست مراسمی را میزبانی نماید که هر دو سال یکبار برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه بهترین برندهای طراحی در زمینه نورپردازی و روشنایی، مجموعه‌های جدید خود را به نمایش گذاشتند. اینجا بهترین مکان برای شناسایی جدیدترین تِرندهای طراحی نورپردازی داخلی برای صنعت روشنایی و نورپردازی بود.

این نمایشگاه فرصت خوبی برای شناخت بهتر برندهای روشنایی و طرح‌های جدید آنها بود. طراحان دکوراسیون داخلی مستعد از این فرصت نهایت استفاده را کرده و توانستند ایده‌های جدیدی را در دکوراسیون داخلی و طراحی نورپردازی پیاده کنند.

 

ترند 1 / چراغ هایی با اشکال هندسی

یکی از گرایش‌های اصلی در طراحی نورپردازی و روشنایی امسال، کار بر روی اشکال اصلی هندسی است. این کار برای این است که لامپ‌ها بتوانند به راحتی در طول تغییرات سبک ها و ترندها با هر فضایی در این چراغ‌ها سازگار شوند.

در جدیدترین مدل‌های چراغ دکوراتیو از اشکال هندسی به ویژه دایره بعنوان اصلی‌ترین شکل الهام گرفته شده است.

چراغ دکوراتیو داخلی دایره ای

این مدل چراغ، یک دایره کوچک روشن است، که می تواند به راحتی در جهات مختلف حرکت کند. همچنین به عنوان سیستم تعلیق، چراغ دیواری یا چراغ رومیزی هم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

ترند2 / چراغ هایی با عایق صدا

دومین روشی که بیشتر جلب توجه نمود، وجود چراغ‌ها و محصولات جدید عایق صدا بود. این مدل‌ها نتیجه یک رویکرد است:

در طراحی دکوراتیو همه چیز در مورد چگونگی بهبود رفاه و آسایش ما می‌باشد.

چراغ دکوراتیو داخلی با قابلیت عایق صدا

این چراغ ها طوری طراحی شده‌اند که بصورت معلق در داخل فضاهای کاری نصب و بعنوان عایق صدا عمل می‌نمایند. در واقع ، این چراغ دکوراتیو با شکل خاص خود و خصوصیت عایق صدا، می تواند به کاهش آلودگی صوتی کمک کند و برای روشنایی محیط کار بسیار مناسب است.

 

ترند 3 / چراغ هایی با فناوری بی سیم

امسال بسیاری از برندها از فناوری بی سیم برای طراحی روشنایی استفاده کرده‌اند. این فناوری باعث شده طراحان به راحتی در فضاهای داخلی چراغ‌ها را جابه‌جا کنند وبه کابل کمتری نیز احتیاج دارند.

چراغ دکوراتیو داخلی با فناوری بی سیم

این لامپ ها همراه با خطوط ساده خود می‌درخشند و ویژگی پیشرفته حضور فن آوری را نشان می‌دهند.

 

ترند 4 / چراغ هایی با شیشه های رنگارنگ و مات

از جمله ترندهای کلیدی که در نمایشگاه طراحی دکوراتیو برای مبلمان و روشنایی دیده شد، طرح‌های شیشه‌ای است. بسیاری از مجموعه‌های جدید دارای پوشش‌های شیشه ای و رنگی هستند.

چراغ دکوراتیو داخلی شیشه ای و رنگی

به عنوان مثال ، در این مدل، لامپ‌ها در یک خوشه‌ی شیشه قرار گرفته‌اند. مشخصه همه این چراغ های آویز خاصیت شیشه‌ای آنها است.

 

در این مقاله شما را با گوشه ای از برترین مدل‌های چراغ های روشنایی و نورپردازی به نمایش درآمده آشنا نمودیم و امیدواریم با دیدن عکس‌هایی از این رویداد در میلان لذت ببرید.

 

شما عزیزان می‌توانید برای انتخاب جدیدترین چراغ های روشنای نوران از بخش محصولات، مدل مورد نظر خود را انتخاب نموده و یا با کارشناسان نوران تماس بگیرید تا شما را در انتخاب بهترین چراغ در طراحی نورپردازی داخلی راهنمایی نمایند.

 

 

صنایع روشنایی نوران

 

 

4 پاسخ به “4 ترند جدید روشنایی در طراحی نورپردازی داخلی سال 2020”

 1. سمیرا گفت:

  چراغ های واقعا زیبا هستن.

 2. فریبا گفت:

  چراغ های رنگارنگ و مات شما بسیار زیبا و شیک هستند.

 3. محمد گفت:

  چراغ ها با اشکال هندسی که هستند موجود دارید.

 4. حسن گفت:

  چراغ هایی با عایق صدا اصلا نشنیده بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیشتر بخوانید: