نوران

10 ایده برای چراغ دیواری اتاق نشیمن

اتاق نشیمن قلب خانه است ، بنابراین بسیار مهم است که نور را به درستی در فضای آن لایه بندی کنید. چراغ دیواری می تواند منبع بسیار خوبی برای روشنایی محیط باشد ، به ویژه در فضاهای بزرگ یا بازی مانند اتاق های نشیمن.

چراغ های دیواری می توانند با ایجاد نور فضای دنجی را ایجاد کنند و حتی چراغ‌های دیواری قدرتمندی وجود دارند که نور را به سمت پایین متمرکز و نور مورد نیاز را ارائه می دهند.

چراغ دیواری برای نورپردازی دیوارها می تواند مانند یک کار هنری روی دیوارها بصورت مستقل عمل کند یا با نقاشی یا عکس ترکیب شود.

در این مقاله سعی شده برای آگاهی بیشتر شما ، برخی از ایده های نورپردازی دیوار اتاق نشیمن برای الهام گرفتن و خرید چراغ دیواری مدرن ارائه شود.

1- چراغ دیواری هماهنگ

چراغ های دیواری یکی از بهترین راه ها برای ایجاد احساس راحتی و دنج در اتاق نشیمن ، بدون ایجاد مانع در بینایی است. در یک اتاق با سقف بلند ، سیم های آویز بلند ممکن است فضا را بهم ریخته و شلوغ کنند.

2- چراغ دیواری منطبق با اتاق نشیمن

چراغ های دیواری اتاق نشیمن به سبک ها و شکل های مختلفی ساخته و ارائه می شوند. اگر به دنبال طرحی مینیمال و در عین حال زیبا هستید ، از ترکیب اشکال مکمل استفاده کنید.

سایه پارچه ای سبک در بالای یک پایه‌ی فلزی می تواند به طور همزمان یک خط از طرح سنتی و مدرن را ارائه دهد.

3- بهترین نوع را انتخاب کنید

یک چراغ دیواری دور گرد یک گزینه کلاسیک است. اگر می خواهید اتاق نشیمن را رسمی کنید ، سایه های سیاه یک انتخاب عالی است.

دیوارکوب های طلای گرد می توانند بلافاصله با ایجاد عمق بصری به دیوارها و کفهای رنگ روشن و تیره ، نمای متمایز و زیبایی را ایجاد کنند.

چراغ دیواری کلاسیک

4- نور کم ، تفاوت بزرگ

گاهی اوقات فقط کمی نور لازم است تا تفاوت بزرگی ایجاد شود. به اتاق نشیمن به سبک سنتی تر ، با طراحی مدرن داخلی و استفاده از قلاب های قدیمی بپردازید (قرار دادن لامپ های ادیسون در دیوارکوب شما معمولاً این کار را می کند).

5- چراغ دیواری معاصر

از انتخاب چراغ های دیواری با لبه مدرن ، نترسید. طرح های هندسی افقی و عمودی که نورپردازی و روشنایی خوبی ارائه می دهند ، انتخاب درستی هستند.

این نوع چراغ‌ها نور قوی محیط را فراهم می کنند و یک عنصر تزئینی مدرن به اتاق نشیمن شما اضافه می کنند.

6- گاهی چراغ دیواری بزرگتر بهتر است

چراغ های سقفی تنها گزینه‌ی نورگردازی محیط نیست. یکی از بهترین روش ها برای تأمین روشنایی عمومی در یک اتاق نشیمن بزرگ ، انتخاب چراغ های دیواری بزرگ و گرد است که نور را به سمت بالا و پایین هدایت می کنند.

7- فضای باغ را داخل خانه بیاورید

برخی از چراغ های دیواری اتاق نشیمن برای افزودن شخصیت به فضا ساخته شده اند. اگر واقعاً می خواهید اتاق نشیمن خود را زیبا کنید ، چراغ های تزئینی دیواری را در نظر بگیرید.

چراغ های دیواری به شکل گل ، گلبرگ یا سایر عناصر طبیعی برای برانگیختن ذات باغ در درون خانه بسیار محبوب هستند.

چراغ های دیواری به شکل گل ، گلبرگ یا سایر عناصر طبیعی برای برانگیختن ذات باغ در درون خانه

8- کلاسیک مدرن

طرح های جدید نور چراغ دیواری کلاسیک برای اتاق نشیمن های مدرن ، شکل هندسی است. اگر می خواهید به این سنت معاصر بپیوندید ، چراغ های دیواری به شکل مکعب را انتخاب کنید که پرتو نور هم به سمت بالا و هم به پایین باشد.

این نوع چراغ دیواری بسیار مورد علاقه افرادی با سلیقه مینیمالیست است.

9- خیال پردازی

اگر می خواهید برای اتاق نشیمن خود سر و صدا ایجاد کنید ، بگذارید چراغ های دیواری به عنوان یک اثر هنری روی دیوار شما عمل کنند.

برخی از چراغ های دیواری طرح های منحصر به فردی مانند نوارهای فولادی انعطاف پذیر را ارائه می دهند که شکل و نور را با هم تجربه می کنند.

10- چراغ سقفی روی دیوار

چراغ های دیواری که با هوشمندی قرار گرفته اند می توانند درست مانند چراغ های سقفی عمل کنند. لامپ های بزرگی پیدا کنید و آنها را از نظر استراتژیک بالای مکان نشستن قرار گیرد تا نور مورد نیاز را تأمین کنید.

قرار دادن چراغ های دیواری در دو طرف گوشه اتاق یک روش عالی برای به حداکثر رساندن پوشش نور است.

چراغ دیواری شومینه

می‌دانیم چراغ های دیواری انواع و اقسام ، اشکال ، سبک و مواد مختلف را دارند ، بنابراین می توانید به راحتی چراغ مناسب اتاق نشیمن خود را پیدا کنید.

چراغ های دیواری را می توان به صورت چند ضلعی در اطراف چیدمان صندلی ها یا به عنوان منابع نوری مستقل یا گوشه های اتاق  قرار داد.

باید در نظر بگیرید که چگونه می خواهید دیوارهای اتاق نشیمن شما شخصیت و سبک و نور شما را منعکس کند. برای ایده های بیشتر به سایر مقالات ما مراجعه یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

یک پاسخ به “10 ایده برای چراغ دیواری اتاق نشیمن”

  1. طناز گفت:

    من برای اتاق نشیمن چراغ کلاسیک مدرن تهیه کردم بسیار عالی شده خیلی راضی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیشتر بخوانید: