نوران

بهترین چراغ دکوراتیو را چگونه انتخاب کنیم

ما روش هایی را به شما توضیح خواهیم داد که با استفاده از آن صاحبان خانه و طراحان بتوانند از بین گزینه های مختلف ، بهترین چراغ دکوراتیو را برای دکوراسیون منزل انتخاب کنند.

هنگام صحبت از طراحی و دکوراسیون داخلی ، نور یک عنصر مهم است. طراحان دکوراسیون داخلی نیز در مورد داشتن نورپردازی کامل در هر گوشه از خانه ، دقت نظر دارند.

نه تنها از نظر طراحی ، چراغ دارای ویژگی ها و جلوه های مختلف نور نیز می باشد. ارتفاع ، طرح و هدف از نصب نیز بسیار مهم است که باید ذکر شود.

با توجه به گزینه های زیاد موجود در بازار توضیحاتی را برای شما آماده کرده‌ایم:

چراغ دکوراتیو دیواری

چراغ های دیواری مختلفی برای اتاق موجود است. چراغ های دکوراتیو رو به پایین می توانند برای روشنایی خاص استفاده شوند ، چراغ های دکوراتیو رو به بالا به عنوان چراغ های شب و نور مکمل استفاده می‌شوند.

این چراغ های دیواری دکوراتیو بسته به طراحی دکوراسیون می توانند در هر جایی از خانه شما قرار بگیرند. بعنوان مثال برای روشنایی شب می توانید آن را در اتاق نشیمن یا بالای سر تخت خواب خود نصب کنید.

چراغ دیواری دکوراتیو بهترین چراغ دکوراتیو

برای دیدن بهترین چراغ دکوراتیو دیواری نوران کلیک کنید


چراغ دکوراتیو رشته ای

امروزه چراغ‌های رشته ای که به آنها چراغ‌های پری نیز گفته می شود ، بسیار مد هستند. از نورهای رشته ای که در رنگ ها و اشکال مختلف موجود است ، می توان برای روشنایی مکمل یا حتی روشنایی شب استفاده کرد ، البته به شرطی که خیلی روشن نباشند.

همچنین یکی از مقرون به صرفه ترین گزینه های نورپردازی برای جوانان و زوج های جوان است که قصد ندارند هزینه زیادی برای نورپردازی بپردازند.

چراغ های ریسه ای بهترین چراغ دکوراتیو

چراغ سقفی

چراغ های سقفی در طراحی دکوراسیون داخلی از اهمیت زیادی برخوردار هستند ، زیرا جلوه زیبایی به فضای اتاق می دهند. همچنین ، هزینه نصب کمی داشته و خریداران این چراغ ها را بیشتر ترجیح می دهند.

چراغ سقفی دکوراتیو بهترین چراغ دکوراتیو

لامپ

از این وسایل روشناییِ همیشه سبز می توان در هر مکان و هر اتاق استفاده کرد. چه برای میز کنار یا میز ناهارخوری ، میز کار یا میز عسلی ، لامپ هایی با سایز و اندازه‌های مختلف در بازار موجود هستند.

هنگامی که صحبت از اتاق نشیمن یا اتاق مطالعه می شود ، لامپ ها یک وسیله تزئینی ترجیحی در آن هستند. گزینه های شیک هم برای اتاق کودکان بسیار زیاد است.

لامپ دکوراتیو بهترین چراغ دکوراتیو

لوستر

یک لوستر ، به ویژه یک لوستر کریستالی ، می تواند یک خانه را به زیبایی تزئین کند. از لوسترهای  مینیمالیستی گرفته تا لوسترهای کلاسیک با ظرافت ، طیف گسترده ای از گزینه ها در بازار وجود دارد و صاحبان خانه و طراحان دکوراسیون داخلی می توانند این چراغ دکوراتیو را در تزئین اتاق و خانه استفاده کنند.

لوستر دکوراتیو بهترین چراغ دکوراتیو

برای دیدن چراغ های دکوراتیو سقفی نوران کلیک کنید

همانطور که گفتیم ، انواع مختلفی از چراغ دکوراتیو داخلی وجود دارد و برخی نکات هم برای انتخاب بهترین چراغ دکوراتیو توضیح داده شد.

روش های زیادی وجود دارد که می توان با انتخاب درست چراغ های دکوراتیو مناسب، خانه را زیبا جلوه داد. کیفیت چراغ های دکوراتیو را در اولویت قرار دهید و همچنین باید چراغ هایی را انتخاب کنید که دارای صرفه جویی در مصرف انرژی ، نصب آسان و راحتی در نگهداری باشند.

تهیه: eBgroup

4 پاسخ به “بهترین چراغ دکوراتیو را چگونه انتخاب کنیم”

 1. الهام گفت:

  انتخاب درست چراغ های دکوراتیو زیبایی خانه را چند برابر می کند.

 2. فهیمه گفت:

  چراغ دکوراتیو دیواری فضای خانه را پر از آرامش میکند .

 3. سحر گفت:

  چراغ های دکوراتیو عمر خوبی هم دارند من چندین ساله که دارم .

 4. ساغر گفت:

  از چراغ دکوراتیو نوران دیدن کردم زیبا هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیشتر بخوانید: